n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna
duże małe domyślna
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych
Zbiórka krwi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Piątek, 29 Październik 2021 20:55

 PILNE! POTRZEBNA KREW ! www.rckik.radom.pl/

 
Informujemy, że  odbędzie się 05.11.21 w mobilnym punkcie poboru krwi na terenie parkingu szkolnego odbędzie się zbiórka krwi. Jest ona planowana w godz. od 8.30 do 11.30. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji wszystkich pełnoletnich uczniów.
 
Podziel się krwią i uratuj czyjeś życie!
 
alt
 
Uczniowie w Ceucie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Wtorek, 26 Październik 2021 18:19

Dobiega końca pobyt grupy naszych uczniów w hiszpańskim mieście Ceuta leżącym na terenie Afryki. Z sukcesem zrealizowali przedsięwzięcie pt. "TEACHING IS SHARING - NAUKA POPRZEZ DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ" w ramach projektu Power - PMU. Wszyscy uczestnicy, polscy  i hiszpańscy, w dniu dzisiejszym otrzymali certyfikaty oraz upominki od dyrektora szkoły goszczącej.

alt

Więcej…
 
Wyjazd do świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Wtorek, 26 Październik 2021 18:08

 We wtorek 19 października 2021 roku przy Zespole Szkół Ekonomicznych miał miejsce wyjazd do świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie wraz z klasami pierwszymi. Wyjazd ten miał na celu przybliżyć osobę bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który w tym roku został beatyfikowany. Wraz z panem Zbyszkiem Milczarskim, księdzem Michałem i gronem uczniów klas pierwszych rozpoczęliśmy od zwiedzania i poznania miejsca w którym ta beatyfikacja się dokonała.

alt

Więcej…
 
Młodzieżowa Rada Miasta Radomia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Wtorek, 26 Październik 2021 18:06

 We wtorek 26 października 2021r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w II sesji Młodzieżowej Rady Miasta Radomia, która odbyła się w Ratuszu Miejskim.

alt
 
Projekt: KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Poniedziałek, 25 Październik 2021 21:19

 Dnia 25.10.2021 r. odbyło się spotkanie Pani Dyrektor ZSE Anety Stańczyk, wychowawczyń klas 2E1 oraz 2E2, Pani Eweliny Markowskiej i Urszuli Król z Panem Dziekanem Wydziału Prawa i Administracji dr Pawłem Świtalem w sprawie dalszej współpracy w ramach projektu: KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI.

alt

Więcej…
 
Logistycy w Hiszpanii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Poniedziałek, 25 Październik 2021 21:16

 Ostatnie dni spędzone w Hiszpanii przez grupę naszych logistyków obfitowały w wiele atrakcji.

alt

Zmieniony: Poniedziałek, 25 Październik 2021 21:16
Więcej…
 
Biblioteka na wesoło " czyli mem o bibliotece szkolnej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Poniedziałek, 25 Październik 2021 21:12

W poniedziałek 25.10.2021r. na długiej przerwie nastąpiło wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu " Biblioteka na wesoło " czyli mem o bibliotece szkolnej. Przypomniały,  że pierwsze miejsce zajęła Justyna Sobieraj z klasy 3E1g, drugie Wiktoria Maj z 2E1, a trzecie Antoni Rylski 1LGS. Gratulujemy!

alt
 
Wycieczka do Sandomierza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Poniedziałek, 25 Październik 2021 21:10

 W dniu 21 października 2021r.klasy 3E1g i 3Lg2g pod opieką p.Magdaleny Sucheckiej i p.Edyty Jurkowskiej udały się na wycieczkę do Sandomierza. Program wycieczki był bardzo bogaty,po dotarciu na miejsce razem z panią przewodnik rozpoczęliśmy zwiedzanie miasta. Najważniejsze punkty to:Muzeum Djecezjalne, Muzeum Ziemi Sandomierskiej, Muzeum Jana Długosza, Bazylika Katedralna, Wąwóz Królowej Jadwigi.

alt
 
Zmieniony: Środa, 27 Październik 2021 14:46
Więcej…
 
Mobilność uczniów w Ceucie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Niedziela, 24 Październik 2021 19:09

 Trwa ponadnarodowa mobilność naszych uczniów w słonecznym hiszpańskim mieście Ceuta. Kontynuują działania w szkole goszczącej - w międzynarodowych zespołach realizują zadania  dot. przedsiębiorczości i innowacyjnych decyzji businessowych.

alt

W czasie wolnym odwiedzili główną bazę wojskową oddziałów Regulares.

Więcej…
 
Zakończenie praktyk w Sewilli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Niedziela, 24 Październik 2021 19:04

 Spedytorzy biorący udział w projekcie ASiF w ramach programu Erasmus+ otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie miesięcznych praktyk zawodowych w Sewilli.

Asta luego Sevilla
alt
 
Power Ponadnarodowa mobilność uczniów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Niedziela, 24 Październik 2021 19:02

Młodzież z ZSE kontynuuje realizację projektu Power Ponadnarodowa mobilność uczniów. Czwartek rozpoczęli od spotkania z ministrem edukacji rezydującym w Ceuta. Pani minister serdecznie przywitała polskich uczniów, pytała o ich wrażenia i rozdała drobne upominki.

alt

Więcej…
 
Reintegracyjny rajd klas drugich. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Czwartek, 21 Październik 2021 09:17

 W dniu dzisiejszym uczniowie klas drugich wzięli udział w pieszym rajdzie reintegracyjnym do Leśniczówki w lesie kapturskim.  Na miejscu odbyły się zawody sportowe organizowane przez panią Monikę Pyszczek, uczniowie wraz z wychowawcami zatańczyli Belgijkę, a pani pedagog Justyna Łyżwińska zadbała o warsztat relacji interpersonalnych. Na koniec było pieczenie kiełbasek przy ognisku, które wspólnymi siłami udało nam się rozpalić. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali jak świetnie razem się bawią i współpracują.Dzięki sponsorowi Market Spożywczy FALKO Milejowice, ul. Radomska 26 zakupiliśmy drewno na ognisko i udział naszych uczniów w rajdzie pieszym był bezpłatny.

alt
 
Mobilność uczniów w Ceuta. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Czwartek, 21 Październik 2021 09:15

 We wtorek młodzież z ZSE rozpoczęła działania projektowe w lokalnej szkole IES Puertas del Campo.

alt

Więcej…
 
Wycieczka na Gibraltar PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Czwartek, 21 Październik 2021 09:12

W pierwszym dniu swojej mobilności w Hiszpanii nasi uczniowie mieli szansę na kilka godzin opuścić Unię Europejską i zwiedzić Gibraltar należący do Wielkiej Brytanii. Pieszo przeszli przez granicę, mijając po drodze najbardziej unikatowy pas startowy dla samolotów na świecie, ktory po starcie samolotu zamienia się w drogę użytkowaną przez auta i pieszych.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 51