n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Mobilność Uczniów / Uczniowie w Ceucie.
duże małe domyślna
Uczniowie w Ceucie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dobiega końca pobyt grupy naszych uczniów w hiszpańskim mieście Ceuta leżącym na terenie Afryki. Z sukcesem zrealizowali przedsięwzięcie pt. "TEACHING IS SHARING - NAUKA POPRZEZ DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ" w ramach projektu Power - PMU. Wszyscy uczestnicy, polscy  i hiszpańscy, w dniu dzisiejszym otrzymali certyfikaty oraz upominki od dyrektora szkoły goszczącej.

alt

Oprócz zaplanowanych działań formalnych nasi uczniowie wzięli także udział w nieplanowanych wcześniej lekcjach z hiszpańskimi rówieśnikami, a koordynator projektu, p.Ewa Nowak przeprowadziła kilka warsztatów z młodzieżą ze szkoły lokalnej z przedmiotów English in commerce oraz business correspondence.

alt

Czas wolny wypełniły inne atrakcje, które pozwoliły naszym uczniom poznać lokalną kulturę i obyczaje, wzmacniając tym samym ich poczucie przynależności do wspólnoty europejskiej i nie tylko.

alt

Krótki pobyt w nowoczesnym porcie Algeciras dał szansę naszym logistykom na przyjrzenie się z bliska procesowi załadunku i rozładunku kontenerowców.

alt