n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Mobilność Uczniów
duże małe domyślna
Mobilność Uczniów
Uczniowie w Ceucie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dobiega końca pobyt grupy naszych uczniów w hiszpańskim mieście Ceuta leżącym na terenie Afryki. Z sukcesem zrealizowali przedsięwzięcie pt. "TEACHING IS SHARING - NAUKA POPRZEZ DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ" w ramach projektu Power - PMU. Wszyscy uczestnicy, polscy  i hiszpańscy, w dniu dzisiejszym otrzymali certyfikaty oraz upominki od dyrektora szkoły goszczącej.

alt

Więcej…
 
Logistycy w Hiszpanii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Ostatnie dni spędzone w Hiszpanii przez grupę naszych logistyków obfitowały w wiele atrakcji.

alt

Więcej…
 
Mobilność uczniów w Ceucie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Trwa ponadnarodowa mobilność naszych uczniów w słonecznym hiszpańskim mieście Ceuta. Kontynuują działania w szkole goszczącej - w międzynarodowych zespołach realizują zadania  dot. przedsiębiorczości i innowacyjnych decyzji businessowych.

alt

W czasie wolnym odwiedzili główną bazę wojskową oddziałów Regulares.

Więcej…
 
Power Ponadnarodowa mobilność uczniów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Młodzież z ZSE kontynuuje realizację projektu Power Ponadnarodowa mobilność uczniów. Czwartek rozpoczęli od spotkania z ministrem edukacji rezydującym w Ceuta. Pani minister serdecznie przywitała polskich uczniów, pytała o ich wrażenia i rozdała drobne upominki.

alt

Więcej…
 
Mobilność uczniów w Ceuta. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek młodzież z ZSE rozpoczęła działania projektowe w lokalnej szkole IES Puertas del Campo.

alt

Więcej…
 
Wycieczka na Gibraltar PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W pierwszym dniu swojej mobilności w Hiszpanii nasi uczniowie mieli szansę na kilka godzin opuścić Unię Europejską i zwiedzić Gibraltar należący do Wielkiej Brytanii. Pieszo przeszli przez granicę, mijając po drodze najbardziej unikatowy pas startowy dla samolotów na świecie, ktory po starcie samolotu zamienia się w drogę użytkowaną przez auta i pieszych.

alt

Więcej…
 
Ponadnarodowa mobilność w Hiszpanii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Grupa logistyków rozpoczęła w sobotę swoją przygodę z ponadnarodową mobilnością w Hiszpanii. Wraz z opiekunami spędzą 9 dni w malowniczej miejscowości Ceuta, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z hiszpańskimi rówieśnikami. Będą też brać udział w wielu ciekawych działaniach pozaformalnych, poznając lokalną kulturę i historię oraz promując swoje aktywne obywatelstwo europejskie. 

alt

 
Wyniki rekrutacji klas 3E1p, 3E2p, 3Lg2g PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Wyniki rekrutacji dla klas 3E1p, 3E2p, 3Lg2g na wyjazd na praktyki zawodowe do Hiszpanii w ramach PROJEKTU PO WER „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” o nr POWERVET-2020-1-PL01-KA102-079681 realizowanego ze środków PO WER przez ZSE w Radomiu.

GRATULACJE!  
 
Projekt "Praktyki zawodowe-zaprogramowani na sukces" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

alt 

UWAGA                   

Zapraszamy do udziału w rekrutacji  w ramach projektu PO WER "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" . Tytuł projektu "Praktyki zawodowe – zaprogramowani na sukces".                           
Do składania formularzy zgłoszeniowych zachęcamy uczniów z klas: 3E1p, 3E2p, 3Lg2g.
Projekt obejmuje odbycie praktyk zawodowych w Hiszpanii.
Szczegółowe informacje, dotyczące udziału i rekrutacji w projekcie znajdziecie w linku: Regulamin i rekrutacja do projektu.
Zagraniczne praktyki zawodowe szansą dla CIEBIE !!!
 
Rekrutacja do projektu PO WER PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 alt

Zapraszamy do rekrutacji w projekcie PO WER uczniów z klas: 3E1p, 3E2p, 3Lg2g.

Dokumenty do rekrutacji w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i
 absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe  
projekt o nr POWERVET-2020-1-PL01-KA102-079681
 
Więcej…
 
Wyniki rekrutacji projektu PO WER edycja II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Listy osób zakwalifikowanych do projektu PO WER edycja II Mobilność Uczniów: www.zse.radom.pl/files/WYNIKI-REKRUTACJI-lista-rankingowa.pdf

 
Projekt POWER- Ponadnarodowa Mobilność Uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło nam poinformować,  iż ZSE rozpoczyna realizację kolejnego projektu międzynarodowego POWER - Ponadnarodowa Mobilność Uczniów finansowanego ze środków unijnych. Tym razem grupa 15 uczniów wraz z 2 opiekunami spędzi tydzień w Palermo na słonecznej Sycylii, gdzie wraz z rówieśnikami z Liceo delle Science Umane e Linguistico Danilo Dolci będą rozwijać kompetencje kluczowe niezbędne do rozwoju osobistego i przyszłego zatrudnienia także w środowisku międzynarodowym. Projekt Teaching is sharing pozwoli naszym uczniom wcielić się w rolę edukatorów - wykorzystają wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie dotychczasowego kształcenia zawodowego i przekażą je włoskim kolegom uczącym się w ogólnokształcącym liceum językowym. Wykorzystując nowoczesne technologie ICT i narzędzia TIK w międzynarodowych grupach będą oswajali się z ryzykiem prowadzenia własnej działalności, podejmowali samodzielne przedsiębiorcze decyzje planując swoje business plany, jednocześnie poprawiając swoje kompetencje społeczne i językowe. Życzymy wielu pozytywnych wrażeń i owocnej pracy! Kolejne mobilności już wkrótce. Koordynatorem projektu POWER PMU w naszej szkole jest p. Ewa Nowak.

Regulamin : www.zse.radom.pl/files/Regulamin-rekrutacji-i-uczestnictwa-w-projekcie-PO-WER-Ponadnarodowa-Mobilność-Uczniów-edycja-II-SYCYLIA.pdf

 
Programy europejskie - szansą dla radomskich uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Program na temat projektów europejskich prowadzonych w naszej szkole:

zebrra.tv/wydarzenia/2020/02/24/programy-europejskie-szansa-dla-radomskich-uczniow/

 
Finał projektu PO WER - Ponadnarodowa Mobilność Uczniów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

ZSE z sukcesem finalizuje projekt PO WER - Ponadnarodowa Mobilność Uczniów zrealizowany przy wsparciu hiszpańskiej szkoły IES Puertas del Campo mieszczącej się na terenie Afryki.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3