n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Zwolnieni z teorii
duże małe domyślna
Zwolnieni z teorii
ZZT - spotkanie z trasowiczem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii,w naszej szkole odbyło się spotkanie z trasowiczem. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się na czym polega Olimpiada #Zwolnienizteorii, mogli zapoznać się z zasadami przystąpienia do Olimpiady,a także porozmawiać o projektach jakie zamierzają tworzyć. Więcej o olimpiadzie na stronie www.zwolnienizteorii.pl

alt

 
Ranking szkół Zwolnionych z Teorii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło nam poinformować, że nasza szkoła ponownie znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii zwolnienizteorii.pl/ranking zajmując 212 miejsce wśród ponad 700 szkół biorących w tym roku udział w Olimpiadzie.  W roku szkolnym  2020/21 realizowany był projekt klasy 1 LG Mistrz Ekonomika polegający na grach integracyjnych klas 1 i 2. Koordynatorem projektu była pani Anna Gregorczyk.  O rankingu i na czym polega Olimpiada Zwolnieni z Teorii można przeczytać na portalu onet.pl www.onet.pl/ 

 
Zwolnieni z Teorii - projekt "Gra integracyjna - Mistrz ekonomika" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 20.05.2021 roku o godzinie 13.10 w sali numer 19 odbył się projekt realizowany w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. W ramach projektu uczniowie klasy 1Lg: Łukasz Magnowski, Jan Pogodziński, Igor Głogowski, Jakub Mordka, Liwia Kalińska i Kornelia Gołosz zorganizowali gry integracyjne dla kolegów ze szkoły.

alt

Więcej…
 
Gra integracyjna "Mistrz Ekonomika" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 alt

 
Zwolnieni z Teorii 2020/21 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

To ostatni moment, by zdecydować się na rozwijanie się w Zwolnionych z Teorii w tym roku - zostało jeszcze kilka dni ( termin zgłoszeń mija 30 listopada 2020r), by założyć projekt i zacząć rozwijać swoje kompetencje.

alt

Pamiętaj, że nie musisz mieć gotowej całej koncepcji na działania już w tym momencie - ona pojawi się z czasem! Dlatego czym prędzej wejdź na platformę https://zwolnienizteorii.pl załóż projekt, nawet jeśli nazwiesz go “A” i dodaj do niego chociaż 1 znajomego.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2