n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


11 listopada- Święto Odzyskania Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W linku prezentacja przygotowana przez Patrycję Siczek z klasy 3Spp  z okazji obchodów 11 listopada - Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Prezentacja : www.zse.radom.pl/files/Prezentacja 11 listopada - Patrycja Siczek 3Spp.pdf

alt

 
Klasa 3E2g obchodzi XIV ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Miło nam poinformować, iż w dniu 08.11.2021 rok – klasa 3E2g, kształcąca się w zawodzie technik ekonomista, pod opieką Pani Marty Mortki, miała okazję uczestniczyć  w wykładach i warsztatach stacjonarnych organizowanych przez partnera naszej szkoły – Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu.

alt

Inicjatywy związane są z radomskimi wydarzeniami XIV edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego.
Więcej…
 
Spotkanie z panią dyrektor Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 8 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie klas 4 E1 i 4 E2 z Panią Małgorzatą Łyżwą  dyrektor  Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział w Radomiu. Pani Małgorzata Łyżwa przeprowadziła zajęcia praktyczne dotyczące sporządzania rachunku zysków i strat w wariancie kalkulacyjnym i porównawczym. Zagadnienie zostało przedstawione w sposób atrakcyjny i przystępny. Z Panią Małgorzatą spotkała się Pani Dyrektor Aneta Stańczyk. Uczestnicy spotkania wyrazili chęć na dalszą współpracę. Organizatorkami spotkania były B. Kozłowska, B. Sztobryn- Głowińska, D. Fudala-Borowska.

alt

 
Spotkanie z pilotami z Zespołu Akrobacyjnego "ORLIK". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Spotkanie z pilotami z Zespołu Akrobacyjnego "ORLIK". 5 listopada 2021r. odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z pilotami  42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu, którego tematem było   zaprezentowanie oferty kształcenia w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie oraz przybliżenie specyfiki prestiżowego  zawodu pilota wojskowego.W prelekcji uczestniczyli uczniowie następujących klas: 3E2g, 3E1g, 3Lg2g, 4Pt, 4Lg1, 4Lg2. Zarówno tematyka jak i sposób poprowadzenia prelekcji spotkały się z ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów.Bardzo dziękujemy Panom pilotom- kpt.Sebastianowi Rajchelowi oraz kpt.Michałowi Jabłońskiemu za tak ciekawą prezentację!

alt

 
Zbiórka krwi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piątek 05.04.2021r. w naszej szkole odbyła się zbiórka krwi. Zgłosiło się 43 osoby, z czego finalnie krew oddało 33. Pozyskano 14,850 litrów tego cennego surowca. Wszystkim dawcom bardzo dziękujemy.

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 62