n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Global Money Week 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Global Money Week (GMW) - Światowy Tydzień Pieniądza 2022 organizowany w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu w dniach 21-27 marca 2022 r.

alt

Więcej…
 
Pakowanie prezentów- zajęcia Sprzedaż towarów w praktyce. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Na  przedmiocie sprzedaż towarów w praktyce, w ramach tematyki opakowań, z klasą 2 HPT uczyliśmy się sztuki pakowania  prezentów i wykorzystania różnych materiałów jako opakowania. To przydatna umiejętność, szczególnie dla handlowców. Zajęcia przeprowadziła pani Emilia Soból.alt

 
21 Listopada Dzień Życzliwości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 "Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich". -  Tolmann Pesch

Z okazji Dnia Życzliwości uczniowie naszej szkoły w poniedziałek  ubrali się na zielono.  Niech drobne gesty życzliwości będą najpiękniejszymi iskierkami codzienności.
21 LISTOPADA DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ. Podaruj komuś uśmiech
alt
 
Dzień postaci z bajek. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek od rana świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajek.

alt

Więcej…
 
Wycieczka przedmiotowa do Dafi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 04.11.2021 uczniowie klas 4lg1 gr.2 i 4lg2 gr.1 uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej pod opieką p. Kamili Sikory  w firmie spedycyjno-transportowej Dafi w Radomiu. Dzięki uprzejmości kierownictwa mogliśmy poznać specyfikę firmy, zobaczyć pracę spedytorów, którymi są m.in. absolwenci naszej szkoły. Kolejnym elementem wycieczki było zapoznanie się z bazą transportową firmy oraz halą,  w której wykonywane są naprawy środków transportu. Dziękujemy kadrze zarządzającej za miło spędzony czas i  fachowe uwagi spedytorskie.

alt

 
Wycieczka klasy 2Lg do Łodzi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W środę 27 października 2021r. uczniowie klasy 2lg wraz z wychowawczynią wzięli udział w wycieczce do Łodzi. Na początek odwiedzili Centrum Nauki i Techniki C1. Następnie odbyli warsztaty "Crime Story" w Muzeum Archeologicznym. Kolejnym punktem wycieczki było przejście ulicą Piotrkowską  oraz wizyta w Manufakturze.

alt

 
Wyjazd do świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek 19 października 2021 roku przy Zespole Szkół Ekonomicznych miał miejsce wyjazd do świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie wraz z klasami pierwszymi. Wyjazd ten miał na celu przybliżyć osobę bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który w tym roku został beatyfikowany. Wraz z panem Zbyszkiem Milczarskim, księdzem Michałem i gronem uczniów klas pierwszych rozpoczęliśmy od zwiedzania i poznania miejsca w którym ta beatyfikacja się dokonała.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 24