n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Biblioteka
duże małe domyślna
Biblioteka
Regionalny konkurs czytelniczy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Zachęcamy uczniów Naszej Szkoły do zgłaszania się do REGIONALNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO dla szkół ponadpodstawowych. Zgłoszenia przyjmujemy w Bibliotece ZSE do dnia 26.11 ( piątek ).

alt

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów. Jego ideą jest promowanie pasji czytelnictwa oraz doskonalenie umiejętności czytania, rozumienia i interpretacji tekstu literackiego. 
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół ponadpodstawowych z Radomia i powiatu radomskiego. 
Więcej…
 
Biblioteka na wesoło " czyli mem o bibliotece szkolnej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W poniedziałek 25.10.2021r. na długiej przerwie nastąpiło wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu " Biblioteka na wesoło " czyli mem o bibliotece szkolnej. Przypomniały,  że pierwsze miejsce zajęła Justyna Sobieraj z klasy 3E1g, drugie Wiktoria Maj z 2E1, a trzecie Antoni Rylski 1LGS. Gratulujemy!

alt
 
Konkurs O bibliotece na wesoło – konkurs na mem - wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Konkurs O bibliotece na wesoło – konkurs na mem o bibliotece szkolnej z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych został rozstrzygnięty! 

Pierwsze miejsce :  Justyna Sobieraj z klasy 3E1g
Drugie miejsce :  Wiktoria Maj z klasy 2E1
Trzecie miejsce:  Antoni Rylski z klasy 1LGS
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki szkolnej na długiej przerwie, dnia 25.10.2021 (poniedziałek).
alt
 
Bookcrossing - Uwolnij książkę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka ZSE w Radomiu zaprasza do wzięcia udziału w Akcji Bookcrossing -  Uwolnij książkę.   Jest to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach celowo utworzonych tzw. półkach bookcrossingowych (stoliki, regały, gabloty), po to, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej. W Naszej Szkole w bibliotece utworzono takie specjalne miejsce ,skąd  będzie można wziąć książki, które się na niej znajdą, a także przynieść i zostawić swoje.  Akcja trwa do końca października.  Zachęcamy do zabawy!

 
Konkurs " O bibliotece na wesoło - konkurs na mem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Konkurs "O bibliotece na wesoło – konkurs na mem o bibliotece szkolnej z okazji Międzynarodowego miesiąca bibliotek Szkolnych".

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie na mem o bibliotece szkolnej. Wystarczy wykonać w dowolnej aplikacji czy programie mem, którego tematyka związana jest z biblioteką szkolną, lekturami szkolnymi czy czytaniem książek. Efekty pracy należy przesłać do dnia 18 października 2021 na adres mailowy:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3